takımınlakolkola da t-shirt çıkıp çıkmadığını nereden anlayabilirm kodu bügün yazdım ama talihlilerde 4 kasım yazıyor

13 Kasım 2016

Merhaba Canberk,

 

Öncelikle gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Takımınıza destek olduğunuz zaman, anında size özel hediyeler kazanıyorsunuz ve takımınızın lisanslı tişörtü de bunlardan biridir. Anında kazandığınız hediyeler, çekilişe katıldığınız anda ekranda belirtilmekte ve belirtmiş olduğunuz mail adresine bilgilendirme maili olarak iletilmektir. Bunun yanı sıra belirli aralıklarla düzenlediğimiz forma çekilişlerimiz bulunmaktadır ve takiminlakolkola.com adresinde açıklanmış olan talihliler, 4 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz forma çekilişimizin kazananlarıdır. 

Bir sonraki forma çekilişimiz 21 Aralık’ta gerçekleştirilecektir. Bu tarihe kadar takımınıza destek olmaya devam ederek, anında size özel hediyeler kazanabilir ve çekilişimizde kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. 

 

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?
Sen de “Merak Ettim” dediğin soruyu sor
Soru gönder
Kurumsal
4289 Soru
Coca-Cola Şirketi hakkında merak ettikleriniz. Fabrikalarımız, sertifikalarımız, faaliyet gösterdiğimiz ülkeler, tarihçemiz ve daha fazlası.
Kampanyalar
81 Soru
Kampanyalarımız hakkında merak ettikleriniz. Kampanya koşulları, kampanya katılım tarihleri, hediyelerin temini ve aklınıza takılan diğer konular.
İçerik
7401 Soru
Ürünlerimizin içeriği hakkında merak ettikleriniz. Besin değerleri, ürün içerikleri, ürünler arası farkılılıklar, içerik raporları ve merak ettiğiniz diğer konular.
Sürdürülebilirlik
202 Soru
Sürdürülebilirlik projelerimiz hakkında merak ettikleriniz. Kız Kardeşim projesi ve kadın girişimcilere destek programlarımız, atıksız dünya hedefiyle sürdürdüğümüz projeler, su kaynaklarının korunması ve aklınıza gelen diğer tüm sürdürülebilirlik konuları.
Marka
11158 Soru
Coca-Cola Türkiye bünyesindeki markalarımız hakkında merak ettikleriniz. Markalarımızın pazarlama faaliyetleri, reklamlarımız, ürün özellikleri, sınırlı sayıda çıkarılan özel ürünler ve daha fazlası.