Hemen hemen hergün coca cola ürünleri içiyorum.Dişlerimin hepsi çürüdü.Sizi cehennemde yanarken izleyeceğim.

25 Ocak 2017

Merhaba Ahmet,

Meşrubatlar da dahil olmak üzere şeker içeren ve asitli olan gıda veya içecekler, özellikle çok fazla tükettiğinizde, diş çürümesine ve diş minesinin aşınmasına neden olabilir. İyi bir diş sağlığının anahtarı, iyi diş hijyeni uygulamak ve dişlerinizi düzenli olarak fırçalamaktır. Ayrıca bu gıda ve içecekleri kararında tüketmek de önemlidir

İnsanlara seçenek ve bilgi sunmanın önemine inanıyoruz. Bu nedenle, şeker ve kalori oranı azaltılmış, şeker ve kalori oranı düşük veya şekersiz ve kalorisiz lezzetli çok çeşitli içecekler ve içeceklerimizi çeşitli ambalaj boylarında sunuyoruz (örneğin 250 ml cam şişe). İnsanların kendileri ve aileleri için anlamlı seçimler yapabilmeleri için, içeceklerimizde ne kadar şeker olduğu hakkında bilgiler de sağlıyoruz.

Diş sağlığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlerin diş doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz.

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?
Sen de “Merak Ettim” dediğin soruyu sor
Soru gönder
Kurumsal
4289 Soru
Coca-Cola Şirketi hakkında merak ettikleriniz. Fabrikalarımız, sertifikalarımız, faaliyet gösterdiğimiz ülkeler, tarihçemiz ve daha fazlası.
Kampanyalar
81 Soru
Kampanyalarımız hakkında merak ettikleriniz. Kampanya koşulları, kampanya katılım tarihleri, hediyelerin temini ve aklınıza takılan diğer konular.
İçerik
7401 Soru
Ürünlerimizin içeriği hakkında merak ettikleriniz. Besin değerleri, ürün içerikleri, ürünler arası farkılılıklar, içerik raporları ve merak ettiğiniz diğer konular.
Sürdürülebilirlik
202 Soru
Sürdürülebilirlik projelerimiz hakkında merak ettikleriniz. Kız Kardeşim projesi ve kadın girişimcilere destek programlarımız, atıksız dünya hedefiyle sürdürdüğümüz projeler, su kaynaklarının korunması ve aklınıza gelen diğer tüm sürdürülebilirlik konuları.
Marka
11158 Soru
Coca-Cola Türkiye bünyesindeki markalarımız hakkında merak ettikleriniz. Markalarımızın pazarlama faaliyetleri, reklamlarımız, ürün özellikleri, sınırlı sayıda çıkarılan özel ürünler ve daha fazlası.