SIKÇA SORULAN SORULAR

Sistem nasıl çalışıyor?

Merak Ettim’e, sormak istediğiniz soruyu girdikten sonra Facebook veya Twitter hesabınızla bağlanıyor veya e-posta adresinizi bırakıyorsunuz. Sorunuzu cevapladığımız zaman, size hem bildirim gönderiyor hem de hangi mecra yolu ile sorduysanız o mecra üzerinde cevabınızı paylaşıyoruz.

  • Sitede yer alan insan ve yer görüntüleri dışında, İçeriği ancak ticari olmayan şahsi kullanım için ve aynı zamanda İçerikteki tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini saklamanız şartıyla indirebilirsiniz; fakat; Sitede “yer alan insan veya yer görüntülerini şirketin yazılı izni olmaksızın kullanamazsınız;
  • İçerik şirketin yazılı izni olmaksızın dağıtamaz, değiştiremez, kopyalayamaz (yukarıda belirtilenler dışında), iletemez, gösteremez, yeniden kullanamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, lisanslayamaz, bunlardan türetilmiş eserler yaratamaz, transfer edemez, satamaz veya diğer şekillerde kullanamazsınız;
  • Siteyi, hak ihlal edici, tehdit edici, yanlış, yanlış yönlendirici, istismar edici, taciz edici, iftira edici, lekeleyici, bayağı, müstehcen, skandal niteliğinde, tahrik edici, pornografik veya saygısız malzemeler ya da suç olarak görülen, cezai sorumluluğa yol açan ya da diğer bir şekilde kanunları ihlal eden bir hareket teşkil edecek veya böyle bir hareketi teşvik edecek malzemeler göndermek için kullanmanız yasaktır - şirket, kendisinden bu tür bir bilgi veya malzeme gönderen herhangi bir kişinin kimliğini açıklamasını isteyen tüm kanun uygulayıcı makamlar veya mahkeme karalarıyla işbirliği yapacaktır ve Siteyi reklam yapmak veya ticari taleplerde bulunmak üzere kullanmanız yasaktır.

Verilen cevaptan memnun kalmadıysam ne yapabilirim?

Başka bir soru sormak için Merak Ettim sitemizi kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen 444 30 30 Coca-Cola İletişim Merkezi’nden bize ulaşın.

Bu soruları kim cevaplıyor?

“Merak ettim” dediğiniz soruları, Coca-Cola’da ilgili birimlerde görevli ve konusunda uzman çalışanlarımız cevaplıyor.

Sorumu nasıl silebilirim/kaldırabilirim?

Sorunuzun silinmesini istiyorsanız, danismamerkezi@coca-cola.com adresinden talebinizi bize ulaştırmanız yeterli.

Soru sormak için neden Twitter ya da Facebook ile bağlanmalı ya da e-posta adresimi bırakmalıyım?

Sorunuzu hızlıca sisteme girebilmek ve cevapladığımız zaman bildirimler yolu ile kolayca haberdar olmak için Facebook veya Twitter hesabınızla bağlanmalı veya e-mail adresinizi bırakmalısınız.

Coca-Cola ile ilgili tüm sorularıma buradan cevap alabilir miyim?

Sitemizde ve Kullanım Koşulları’nda belirtilen kurallara uygun olduğu sürece Coca-Cola ile ilgili tüm sorularınıza burada cevap alabilirsiniz.

Toplam kaç soru sorabiliyorum?

Bir sınırlamamız yok. Dilediğiniz kadar sorabilirsiniz.

Eğer farklı bir sorum, şikayetim ya da teknik desteğe ihtiyacım olursa nereden yardım alabilirim?

Bu gibi durumlarda 444 30 40 numaralı telefondan Coca-Cola İletişim Merkezi’ni arayarak bize ulaşabilirsiniz.