verdiğiniz bilgiyi yeterli bulmadım. sağlıklı bir birey için günlük en fazla tüketim değeri kaç litredir. lütfen sayı verin

Ferdi

31 Mart 2017

Merhaba Ferdi,

Coca-Cola'da dahil portföyümüzde yer alan tüm ürünlerimiz güvenli, ürünlerimizin içerikleri gıda otoriteleri tarafından onaylıdır.

Bir gıda maddesi olan Coca-Cola’yı da tüketirken, tüm yiyecek ve içecekler gibi kaynağı fark etmeksizin kalori alımına katkıda bulunacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Tüketicilerimizin bilinçli tercihler yapabilmesi için, Coca-Cola da dahil tüm ürünlerimizin enerji ve besin değerleri ambalajlarımız üzerinde yer almaktadır. 1 bardak (250 ml) Coca-Cola yaklaşık 113 kalori içerir.

Dengeli bir yaşam tarzının anahtarı çeşitli gıda ve içecekleri kararında tüketmektir. Buna Coca-Cola gibi meşrubatlar da dahil olabilir. Bütün gıda ve içecekler gibi meşrubatlar da aşırıya kaçılmadığı müddetçe dengeli bir yaşam tarzının parçası olarak tüketilebilir. Her bireyin beslenme alışkanlıkları ve gıda tüketimi farklıdır. Kendi tüketiminize uygun gıda miktarlarını belirlemek için bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

İlgili olduğu kategoriler

Katılımınız için teşekkür ederiz.

Cevaplanmış soru!

Bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?

HABERLER

 • BİLGİLENDİRME

  Kız Kardeşim Projesi Yenilenen Eğitim Platformu ile Daha Fazla Eğitim İçeriği Sunuyor

  DETAYLI BİLGİ

 • HABER

  Kız Kardeşim Projesi ile Gıda Sektöründeki Girişimci Kadınlara Hibe Desteği

  DETAYLI BİLGİ

 • HABER

  Coca-Cola "Yazın Ritmini Yükselt" Kampanyası Haftalık Çekiliş Talihli Listeleri

  DETAYLI BİLGİ

;