zero ile zero şeker modelleriniz arasındaki fark nedir ?

19 Eylül 2017

Ürünlerimizde hiçbir içerik değişikliği yapılmamaktadır. Yeni stratejimiz Coca-Cola tüketicilerinin damak zevkleri ve yaşam tarzlarına en uygun Coca-Cola’yı sunmayı hedefleyen seçenek çeşitliliğine güçlü bir vurgu yapıyor. Ürünlerimizin ambalajları, Coca-Cola ürünü olduklarını gösterecek şekilde tasarlandı. Coca-Cola Orijinal Tat, tamamen kırmızı olarak; Coca-Cola Zero Sıfır Şeker Kalorisiz siyah şeridi; Coca-Cola Light Şekersiz Kalorisiz ise gri şeridiyle farklılaşarak raflarda yer almaktadır. Ambalajlarda yer alan ve önceki ambalajlarımızla aynı olan renk farklılıkları ile tüketicilerimiz kendilerine en uygun olan Coca-Cola’yı kolayca fark edebilecekler.

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?
Sen de “Merak Ettim” dediğin soruyu sor
Soru gönder
Kurumsal
4289 Soru
Coca-Cola Şirketi hakkında merak ettikleriniz. Fabrikalarımız, sertifikalarımız, faaliyet gösterdiğimiz ülkeler, tarihçemiz ve daha fazlası.
Kampanyalar
81 Soru
Kampanyalarımız hakkında merak ettikleriniz. Kampanya koşulları, kampanya katılım tarihleri, hediyelerin temini ve aklınıza takılan diğer konular.
İçerik
7401 Soru
Ürünlerimizin içeriği hakkında merak ettikleriniz. Besin değerleri, ürün içerikleri, ürünler arası farkılılıklar, içerik raporları ve merak ettiğiniz diğer konular.
Sürdürülebilirlik
202 Soru
Sürdürülebilirlik projelerimiz hakkında merak ettikleriniz. Kız Kardeşim projesi ve kadın girişimcilere destek programlarımız, atıksız dünya hedefiyle sürdürdüğümüz projeler, su kaynaklarının korunması ve aklınıza gelen diğer tüm sürdürülebilirlik konuları.
Marka
11158 Soru
Coca-Cola Türkiye bünyesindeki markalarımız hakkında merak ettikleriniz. Markalarımızın pazarlama faaliyetleri, reklamlarımız, ürün özellikleri, sınırlı sayıda çıkarılan özel ürünler ve daha fazlası.