Sosyal medyada paylaşılan, Cappy ürünlerinden çıktığı söylenen şey nedir?

25 Kasım 2020

Merhaba Doğukan,

Cappy meyve suları son teknolojiye sahip tesislerde, en hijyenik koşullarda içeriğine koruyucu eklemenden üretilerek tüketicilere sunulmaktadır.

Sosyal medyadaki paylaşımlara konu olan vakalar, ürünlerin hava ile teması sonucu oluşan küftür. Evlerimizde yaptıklarımız da dahil olmak üzere tüm yiyecek ve içeceklerin hava ile teması sonrasında makul sürede tüketilmesi gerekmektedir. Bu yüzden Cappy meyve suyu açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir. Ayrıca ambalajlarımızın üzerinde de ürünlerimizin saklama koşulları ve tüketimi ile ilgili yönlendirmeler mevcuttur.

Bilginize sunarız.

 

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?
Sen de “Merak Ettim” dediğin soruyu sor
Soru gönder
Kurumsal
4289 Soru
Coca-Cola Şirketi hakkında merak ettikleriniz. Fabrikalarımız, sertifikalarımız, faaliyet gösterdiğimiz ülkeler, tarihçemiz ve daha fazlası.
Kampanyalar
81 Soru
Kampanyalarımız hakkında merak ettikleriniz. Kampanya koşulları, kampanya katılım tarihleri, hediyelerin temini ve aklınıza takılan diğer konular.
İçerik
7401 Soru
Ürünlerimizin içeriği hakkında merak ettikleriniz. Besin değerleri, ürün içerikleri, ürünler arası farkılılıklar, içerik raporları ve merak ettiğiniz diğer konular.
Sürdürülebilirlik
202 Soru
Sürdürülebilirlik projelerimiz hakkında merak ettikleriniz. Kız Kardeşim projesi ve kadın girişimcilere destek programlarımız, atıksız dünya hedefiyle sürdürdüğümüz projeler, su kaynaklarının korunması ve aklınıza gelen diğer tüm sürdürülebilirlik konuları.
Marka
11158 Soru
Coca-Cola Türkiye bünyesindeki markalarımız hakkında merak ettikleriniz. Markalarımızın pazarlama faaliyetleri, reklamlarımız, ürün özellikleri, sınırlı sayıda çıkarılan özel ürünler ve daha fazlası.