Kız kardesim projesine nasıl başvuru yapabilirim ?

06 Ağustos 2020

Merhaba Gülçin,

 

Coca-Cola Şirketi olarak kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak ekonomik kalkınmada aktif rol almalarını desteklenmek amacıyla tüm dünyada çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 

 

Coca-Cola Türkiye olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği ve İstanbul Teknik Üniversitesi ile birlikte hayata geçirdiğimiz Kız Kardeşim Projesi kapsamında bugüne kadar 20 bine yakın kadın ile bir araya geldik.

 

Kız Kardeşim Projesi hakkında tüm soru ve taleplerinizi aşağıdaki e-posta adresinden iletebilirsiniz:

 

kizkardesim@habitatdernegi.org

 

Coca-Cola ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz Merak Ettim sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?
Sen de “Merak Ettim” dediğin soruyu sor
Soru gönder
Kurumsal
4289 Soru
Coca-Cola Şirketi hakkında merak ettikleriniz. Fabrikalarımız, sertifikalarımız, faaliyet gösterdiğimiz ülkeler, tarihçemiz ve daha fazlası.
Kampanyalar
81 Soru
Kampanyalarımız hakkında merak ettikleriniz. Kampanya koşulları, kampanya katılım tarihleri, hediyelerin temini ve aklınıza takılan diğer konular.
İçerik
7401 Soru
Ürünlerimizin içeriği hakkında merak ettikleriniz. Besin değerleri, ürün içerikleri, ürünler arası farkılılıklar, içerik raporları ve merak ettiğiniz diğer konular.
Sürdürülebilirlik
202 Soru
Sürdürülebilirlik projelerimiz hakkında merak ettikleriniz. Kız Kardeşim projesi ve kadın girişimcilere destek programlarımız, atıksız dünya hedefiyle sürdürdüğümüz projeler, su kaynaklarının korunması ve aklınıza gelen diğer tüm sürdürülebilirlik konuları.
Marka
11158 Soru
Coca-Cola Türkiye bünyesindeki markalarımız hakkında merak ettikleriniz. Markalarımızın pazarlama faaliyetleri, reklamlarımız, ürün özellikleri, sınırlı sayıda çıkarılan özel ürünler ve daha fazlası.