2 beyaz kapak kapak götürüp bir adet 1 litre kola alma kampanyasından yaralanmak için 2 kapağı illaki aldığımız yere ki vermemiz gerekiyor

15 Haziran 2019

Merhaba Hasan,

Promosyonlu beyaz renkli kapaklı ve kapak üzerinde “2 Kapak Getirene 1 Litre Hediye!”, kapağının içinde “2 Kapağa 1L Hediye” yazısı bulunan Coca-Cola Orijnal Tat Pet 2.5L, Coca-Cola Şekersiz Pet 2.5L, Fanta Portakal Pet 2.5L, Fanta Limon-ta Pet 2.5L, Sprite Pet 2.5L şişe ürünlerinin kapaklarından 2(iki) adet toplayıp, promosyona katılmayı kabul etmiş ve ilgili ürünlerin dağıtımını yapmakta olan bir satış noktasına götürerek, satış noktasında mevcut olan 1(bir) adet Coca-Cola Orijinal Tat Pet 1L, Coca-Cola Şekersiz Pet 1L, Fanta Portakal Pet 1L, Fanta Limon-ta Pet 1L, Sprite Pet 1L, Fuse Tea Şeftali Pet 1L, Fuse Tea Limon Pet 1L, Fuse Tea Mango Ananas Pet 1L ve Fuse Tea Karpuz Pet 1L, Cappy Limonata Pet 1L ürünlerinden herhangi birini hediye olarak 1 Nisan 2019 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?
Sen de “Merak Ettim” dediğin soruyu sor
Soru gönder
Kurumsal
4289 Soru
Coca-Cola Şirketi hakkında merak ettikleriniz. Fabrikalarımız, sertifikalarımız, faaliyet gösterdiğimiz ülkeler, tarihçemiz ve daha fazlası.
Kampanyalar
81 Soru
Kampanyalarımız hakkında merak ettikleriniz. Kampanya koşulları, kampanya katılım tarihleri, hediyelerin temini ve aklınıza takılan diğer konular.
İçerik
7401 Soru
Ürünlerimizin içeriği hakkında merak ettikleriniz. Besin değerleri, ürün içerikleri, ürünler arası farkılılıklar, içerik raporları ve merak ettiğiniz diğer konular.
Sürdürülebilirlik
202 Soru
Sürdürülebilirlik projelerimiz hakkında merak ettikleriniz. Kız Kardeşim projesi ve kadın girişimcilere destek programlarımız, atıksız dünya hedefiyle sürdürdüğümüz projeler, su kaynaklarının korunması ve aklınıza gelen diğer tüm sürdürülebilirlik konuları.
Marka
11158 Soru
Coca-Cola Türkiye bünyesindeki markalarımız hakkında merak ettikleriniz. Markalarımızın pazarlama faaliyetleri, reklamlarımız, ürün özellikleri, sınırlı sayıda çıkarılan özel ürünler ve daha fazlası.