Bir şey merakı ettim siz kolanın içinde böcek olmadığını Söylüyorsunuz birçok video ve makale var bunları neden şikayet etmediniz o zaman

Bahadır

21 Eylül 2017

Merhaba Bahadır,

Coca-Cola’nın içerisinde böcek olmadığını gösteren raporu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Coca-Cola’nın içerisinde ambalajların üzerinde de yazdığı gibi su, şeker veya fruktoz-glukoz şurubu, karbondioksit, renklendirici olarak karamel, asitliği düzenleyici olarak fosforik asit, doğal aroma vericiler ve kafein bulunur.

Fabrikalarımızı yerinde ziyaret etmek isterseniz www.coca-colafabrikasi.com web sitesi üzerinden veya 444 3040 numaralı Coca-Cola İletişim Merkezi’mizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Coca-Cola 131 yıldır değişmeyen tadı ile portföyümüzün lokomotif markasıdır. Dünyada 200’den fazla ülkede aynı kalitede sunulan ve güvenle içilen Coca-Cola, bir o kadar da merak edilen ürünümüzdür. Biz de “insan sevdiğini merak eder” iç görüsünden yola çıkarak şirketimiz ve ürünümüz hakkında merak edilen tüm soruları şeffaflıkla yanıtlamak üzere ”Merak Ettim” platformunu hayata geçirdik. Platform üzerinden iletilen tüm soruları bilimsel veriler ışığında ve 131 yıllık global deneyimlerimiz doğrultusunda tüm samimiyetimizle yanıtlıyoruz.

Coca-Cola ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz Merak Ettim sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

İlgili olduğu kategoriler

Katılımınız için teşekkür ederiz.

Cevaplanmış soru!

Bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

“Merak Ettim” dediğin konuya verdiğimiz cevap aklındaki soru işaretlerini giderdi mi?

HABERLER

 • BİLGİLENDİRME

  EVDEKİ SAAT VE SHAE GILL COKE STUDIO’NUN YENİ ŞARKISI “ONE LOVE” İÇİN BİR ARAYA GELDİ

  DETAYLI BİLGİ

 • HABER

  COCA-COLA VE RIOT GAMES İŞ BİRLİĞİNDEN DOĞAN YEPYENİ BİR ÜRÜN: “COCA-COLA ULTIMATE ZERO SUGAR”

  DETAYLI BİLGİ

 • HABER

  KIZ KARDEŞİM PROJESİ, BURS PROGRAMI, GÜÇLENME PROGRAMI VE YENİ İŞ BİRLİKLERİ İLE GENÇ KADINLARA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

  DETAYLI BİLGİ

;